8.19.2014

ideal kitchen

Bardzo dziękuję za tyle pozytywnych komentarzy na temat naszej kuchni :) MIŁO, NAPRAWDĘ. Dzięki nim trafiłam też w wiele pięknych miejsc, których wcześniej nie znałam. Tym bardziej radość moja ogromna!

Dzisiaj chciałam Wam pokazać kuchnie, które mnie zachwyciły. W sumie nie tylko kuchnie a miejsca, w które zaglądam regularnie. Jedne mniej, drugie bardziej popularne. Być może już znacie? Jeśli nie to warto zerknąć, choćby po garść inspiracji :)


AMM blog czyli A Merry Mishap blog prowadzony przez Jennifer. W raz z mężem i dwójką dzieci mieszka w USA, gdzie na co dzień  zajmuje się projektowaniem biżuterii AMM jewelry.kavka. Blog założony przez Asię Gwis, ilustratorkę i graficzkę. Moje ostanie odkrycie, choć ten dom i tą kuchnie widziałam już wielokrotnie dużo wcześniej ;) 

 
PLATEFUL OF LOVE to blog mamy mieszkającej w Helsinkach, na którym pokazuje kawałek swojego życia oraz rzeczy, które ją inspirują.MUSTA OVI. Założycielką jest Maja na co dzień pracująca jako Art Director. Blog to swego rodzaju dziennik budowy domu, a także niezłe źródło inspiracji. 

Wszystkie miejsca polecam. Nie są to jedyne, w które zaglądam, jest ich naprawdę sporo ;) Dziewczyny pokazują piękne rzeczy, miejsca, zdjęcia czy ilustracje, które zachwycają podobnie jak ich wnętrza. Uwielbiam <3

A Wy macie swoje ulubione blogi? Podzielicie się? Chętnie poczytam :)


Miłego dnia!


2 komentarze:

  1. Białe kuchnie wyglądają extra, mam nadzieję że kiedyś przekonam męża... ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jedni lubią inni już nienawidzą, a co niektórzy uważają, że są passé ;) Dla mnie moda nie ma tu większego znaczenia. Uwielbiam białe wnętrza i to z wielu powodów :)

      Usuń