Mam na imię Ola, jestem autorem oraz założycielem bloga PIECE OF LOVE.

Mieszkam we Wrocławiu razem z mężem Piotrem i dwójka małych cudownych ludzi: sześcioletnią Marianną i czteroletnim Adamem. Jedna cząstka mnie została jednak w Dolinie Baryczy, gdzie spędziłam całe swoje dzieciństwo ♡

Na co dzień, wspólnie z członkami Stowarzyszenia PAKT, zajmuję się tworzeniem projektów edukacyjnych propagujących kulturę, a także rozwój poprzez obcowanie z designem, sztuką i architekturą. Ostatnie zrealizowane to KIDS DESIGN SPACE - dzieci projektują przestrzeń, czy Kto widział...Modernizm. Przede wszystkim jestem jednak mamą, a czasami nocnym blogerem.PIECE OF LOVE to kawałek mojej miłości do rzeczy, ludzi i miejsc, które mnie inspirują czy po prostu wzbudzają moje zainteresowanie. Nie znajdziesz tu ikon światowego design czy ekskluzywnych mebli. W zamian mogę zaoferować Ci piękne przedmioty zanurzone w bieli, dobry polski design i ciekawe wnętrza.  

Mam nadzieję, że spędzony tutaj czas, umili Ci chwile na wygodnej kanapie! Śmiało, zrób sobie filiżankę herbaty czy kawy i zanurz się w moim świecie :-)

Jestem bardzo szczęśliwa, że tu jesteś!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz