5.18.2014

We train up!

Wspominałam wcześniej, że większość część dnia spędzam ostatnio w Krzywym Kominie na warsztatach, które były organizowana w ramach pierwszych urodzin centrum. Świetne miejsce pełne pasji i kreatywnych ludzi, jeśli ktoś jeszcze nie był musi to szybko nadrobić :) 
Zajęcia, w których brałam udział były pokazowe z niewielką ilością warsztatu. Miały one na celu pokazać to,  co w najbliższym czasie odbywać się będzie w centrum. Wszystko bardzo profesjonalnie przygotowane, przemili ludzie i wspaniała atmosfera!
Aby poszerzyć swoje horyzonty i zdobyć nowe umiejętności uczestniczyłam w warsztatach typowo rzemieślniczych, przekonałam się tym samym, że dłuto i wiertarka to jest to co kręci dzisiejsze kobiety ;) W warsztatach w dużej mierze uczestniczyły dziewczyny :)


Pierwszy wykład TAPICER W AKCJI prowadzony przez Aleksandra Kądziela z Ak design


DREWNO DO KWADRATU prowadzony przez nasz wrocławski Projekt Drewno EKOSTOLARKA prowadzona przez fantastycznych panów: Krzyśka i Macieja z Yan Cieśla
I moje końcowe dzieło - domek na telefon już w domu :)

 

Ten weekend zostanie na długo w pamięci i pewnie szybko wrócę do Krzywego Komina. Tymczasem dużo słońca w nadchodzącym tygodniu :)


Good night!


4 komentarze:

 1. wow! genialne spotkanie! kurcze, szkoda, że mnie tam nie było! :)))
  pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, nie zazdroszczę Ci tego Krakowa ;)))))))

   Usuń
 2. Ale fajnie! Ja się właśnie zapisałam na warsztaty stolarskie dla Pań :) Już się nie mogę doczekać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kto prowadzi? Te w Kominie nie były dla Pań, wszyscy byli w szoku, że zjawiło się tyle kobiet! W piątek będę w Warszawie na Łotewskiej, będziesz? :)

   Usuń