12.22.2015

histeriaZespół Histerii to – jak same o sobie mówią - trzy kreatywne głowy i sześć pracowitych rąk, czyli dwie Ole i Beata. Uwielbiam te dziewczyny za ich twórcze podejście do każdego tematu i dopracowanie najdrobniejszego szczegółu. :) Z Olami po raz pierwszy zetknęłam się podczas przygotowania projektu nad, którym pracuję od dłuższego czasu "KIDS DESIGN SPACE - dzieci projektują przestrzeń". To była miłość od pierwszego wejrzenia ;) Jedna tworzyła fantastyczne ilustracje, druga natomiast napisała zawsze trafne słowo. Kiedy dołączyła do nich Beata ze swoją maszyną doszycia, wiadomo było, że marka, którą stworzą będzie wyjątkowa i godna polecenia :) Przejdźmy jednak do rzeczy... 

W zawiązku z "histerycznym" poszukiwaniem prezentów świątecznych (u mnie zawsze na ostatnią chwilę), dziewczyny podesłały mi jeden ze swoich najnowszych projektów, który dzisiaj ma swoje 5 minut na blogu :)

W czym księżniczki jeżdżą na łyżwach? Kto wspina się po drabinie? Jakie rośliny rosną w królewskim ogrodzie? Co można kupić w sklepie? To tylko niektóre z pytań, na które natkniecie się podczas zabawy. Przygotowana przez dziewczyny kolorowanka wielkoformatowa to świetne ćwiczenie na spostrzegawczość oraz rozwinięcie zdolności manualnych Waszych pociech. Dzięki temu, że pozostawia pole do kreatywnego działania, doskonale pobudzi również twórcze myślenie. W dodatku, wszystko takie...piękne! 

Jeśli macie ochotę przenieść się z dziećmi do cudownego świata ilustracji (już za parę dni Święta, więc to doskonała okazja), nic nie stoi na przeszkodzie, gdyż kolorowanka jest naprawę spora (96x70 cm) i dla wszystkich starczy przy niej miejsca :) Gdybyście jednak woleli, by na kolorowance zamiast księżniczek i smoków znalazły się traktory, auta, czy potwory, to także żaden problem! Polecam wtedy odezwać się do dziewczyn indywidualnie. W swojej ofercie mają kategorię "jedyne takie" w ramach, której możecie współtworzyć produkt a nawet cały zestaw, idealnie wpisujący się w Wasze upodobania. Ty wysyłasz dziewczynom historię, opis pasji, ulubiony motyw, rysunek dziecka, a zespół Histerii poddaje je twórczej interpretacji i przekłada na projekt.

Warto pamiętać, że w ofercie dziewczyn są nie tylko piękne kolorowanki, notesy czy kalendarze, ale także cały asortyment tekstyliów – plecaki, torby, pokrowce. Wszystkie produkty powstają w oparciu o autorskie projekty i są wykonywane ręcznie – dziewczyny nie korzystają z półproduktów i wzorników, a wszystkie wzory odbijają same metodą sitodruku.  I chociaż dzisiaj na blogu prezentuję typowo dziecięcy produkt, to Histeria oferuje szeroką gamę produktów dla dorosłych. Warto zerknąć, by w przyszłym roku poszukiwania prezentów nie były takie histeryczne. ;)

1 komentarz:

  1. No i pozostaje zamówić kolorowankę :) świetne kalendarze też mają ...

    OdpowiedzUsuń