2.24.2015

I like my job!

Lubię swoją pracę, lubię szczególnie wtedy gdy jest zauważana i doceniana. Kto tego nie lubi, prawda? :-) Od dłuższego czasu wspólnie z Fundacją Open Mind pracuję nad projektem edukacyjnym,  którego jestem pomysłodawczynią i koordynatorem. Projekt skierowany jest do dzieciaków w wieku szkolnym i wczesnoszkolnym, a do pomocy w jego realizacji zaangażujemy dwunastu znanych i cenionych designerów, architektów, ceramików i ilustratorów.  Podczas spotkań i warsztatów, razem z dziećmi stworzą wystawę, która zaprezentuje efekty ich wspólnej pracy. Finał całego rocznego działania będzie można zobaczyć podczas MFDP Wroclove Design 2016. To jak, będziecie? :-)
Póki co nie mogę więcej zdradzić, ale jeśli jesteście ciekawi i chcecie poznać więcej szczegółów, zapraszam do śledzenia profilu na FB ---> KIDS DESIGN SPACE oraz strony WWW, już niebawem pojawi się tam więcej informacji  oraz cały harmonogram projektu.


corporate identity: olczycja


Zachęcam również do udania się, do kiosku po najnowsze CZAS NA WNĘTRZE, gdzie znajdziecie wzmiankę o moich kreatywnych poczynaniach z Marianką :) Jak napisała to Magda - "fajnie pojawić się na papierze!"

Udanego tygodnia kochani!

6 komentarzy:

 1. gratulacje! masz piękny dom , ah!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, że Ci się udało Olu :)))) świetną masz pracę i mieszkanie! Muszę Was kiedyś odwiedzić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo pracy, ogromna satysfakcja całego zespołu - dziękujemy!
   Wpadaj koniecznie, zapraszamy :) :*

   Usuń
 3. Przede wszystkim gratuluję! To rzeczywiście bardzo ważne, aby robić w życiu to co się kocha! U mnie trochę inaczej to wygląda, bo pracuję w innej dziedzinie, ale i tak cieszę się, że odnalazłam tą pasję! Jak zwykle piękne w swej prostocie zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej Iza, dziękuje w imieniu całego naszego zespołu :) Pozdrawiam!

   Usuń