10.22.2014

color trends in my bedroom


Ciągle nie możemy się zdecydować jak ostatecznie będzie wyglądać nasza sypialnia. Mamy wiele dylematów co do wyboru stolika nocnego, lampy nad łóżkiem, czy koloru ściany za zagłówkiem - zostawić białą, czy może przemalować na czarno, bądź na któryś z odcieni szarości.

Benjamin Moor niedawno opublikował color trends na nadchodzący sezon. Universal black i portland gray to kolory, które mogłyby zagościć na ścianie w naszej sypialni.
Oglądam mnóstwo inspiracji, które być może niepotrzebnie mącą mi w głowie ;) Co myślicie, malować czy postawić na biel jak w reszcie mieszkania?
 Beautiful evening!

9 komentarzy:

 1. Jestem dokładnie na tym samym etapie sypialni - z tym, że my już pomalowaliśmy na biało - chcę jednak fragment ściany za łóżkiem pomalować na czarno w formie zagłówka - ze względów praktycznych bo często opieram się o ścianę ;) szara farba u nas odpada - doprowadziłaby mnie do depresji już po miesiącu ;) Ale co kto lubi. Piękne narzuty na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze mam mnóstwo dylematów, być może dlatego mieszkanie jest ciągle niewykończone ;) Ostatnio nawet przestało mi to przeszkadzać, co mnie trochę przeraziło....

   Usuń
 2. Nie widzę reszty sypialni, ale skoro zagłówek jest czarny to ja bym zostawiła tą biel, szary też byłby fajny :) No jak zwykle dylematy hehe Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czarna ściana bardzo mnie kusi i to właśnie ze względu na ten czarny zagłówek :P Reszta sypialni jest biała: białe meble, białe półki, biała toaletka i dwa białe lustra, ściany dla kontrastu też białe hahaha. Jak uda mi się uporać z tą częścią naszego mieszkania, być może pokaże Wam więcej ;)

   Usuń
 3. ja jednak nie malowałabym na czarno przy czarnym zagłówku. Ale szary to już jest niezła pokusa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Magda! Masz świetny blog, bardzo inspirujący :D Ta poduszka z motorem - GENIALNA!

   Usuń
 4. ja mam w sypialni właśnie taką czarną ścianę z desek,uwielbiam ją!

  OdpowiedzUsuń
 5. A można zapytać skąd łóżko ? marka, model bądź producent ? Z góry dzięki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łóżko to jest jakiś stary model BRW, zrobiliśmy sami zagłówek a całość otapicerowaliśmy. pozdrawiam :)

   Usuń